DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

IDEA SPOTKAŃ

Trwa drugi cykl spotkań “Z biznesem mi do twarzy”. Inicjatywa, która została rozpoczęta w sierpniu 2015 roku, zdobywa coraz większą popularność, co miesiąc angażując dziesiątki kobiet.

Mentorkami – bohaterkami spotkań są kobiety odnoszące sukces w biznesie. Celem spotkań jest motywacja kobiet do działania i pokazanie na naszych, lokalnych przykładach, w jaki sposób można prowadzić biznes. Mentorki opowiadają, jaką drogę musiały przejść w biznesie, . Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, gdzie odniosły sukces, gdzie porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym? Spotkania odbywają się zawsze w ostatnią środę miesiąca.

DLA KOGO

Spotkania organizowane są z myślą o przedsiębiorczych, aktywnych kobietach.

Takich, które prowadzą swoje firmy i chcą je rozwijać.

Które myślą o własnej działalności, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Które szukają inspiracji i pomysłu na biznes.

Oraz takich, które lubią się spotykać w gronie ambitnych osób, wymieniać się doświadczeniami, czerpać z wiedzy innych, a do tego cenią miłą, nieformalną atmosferę.

ZOSTAŃ PARTNEREM SPOTKAŃ!

Zaprezentuj swoją firmę przedsiębiorczym kobietom

LICZBA SPOTKAŃ

LICZBA UCZESTNICZEK

DATA

29 marca 2017

GODZINA

18:00

MIEJSCE

CH Toruń Plaza, Strefa Stylu.
Toruń, ul. Broniewskiego

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Hanna Kurij-Kapała, Agora Nieruchomości Toruń

Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy na kierunku Informatyka. Jak sama przyznaje, wówczas internet nie był ogólnodostępny, a jej rok był pierwszym rokiem informatyki w tej szkole. Następnie był Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i kierunek Marketing i Zarządzanie. Potem – Logistyka podyplomowo, choć jak sama przyznaje, dzisiaj zaskakuje ją ten wybór.

Jednak jej pierwsze doświadczenie zawodowe nie było związane ani z informatyką, ani z marketingiem, czy z logistyką. Była animatorem kulturalno-oświatowym, potem pracowała przy produkcji lodów. Aż w końcu rozpoczęła pracę w marketingu w Sanatorium MSWiA Orion w Ciechocinku. 3 lata spędzone na stanowisku specjalisty ds. marketingu dały jej dużą wiedzę, ale też ze względu na specyfikę pracy w sanatorium – nauczyły cierpliwości.

Kolejnym krokiem była korporacja. Bo sama przyznaje, że praca w Eurozet (a dokładniej Radiu PLUS i Radiu ZET Gold) była typową pracą w korporacji. Hanna objęła stanowisko traffic managera i była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie ruchem reklam, i nadzór nad umowami handlowymi.

Agora Nieruchomości powstała w 2010 roku w kwietniu. Początkowo Hanna prowadziła ją wspólnie z mężem, który był w firmie wiodącym szefem. Po urodzeniu dziecka, przemyśleniu swojej sytuacji zawodowej, doświadczenia, mobilizacji, chęci, Hanna postanowiła zacząć zarabiać dla siebie u siebie. Weszła w struktury Agory jako Prezes Zarządu i zaczęła prowadzić firmę jako szef wiodący.

 

PARTNERZY

NOWOŚCI DZIENNIK TORUŃSKI
BIZNES KUJAWSKO-POMORSKI
RADIO GRA
DZIEŃ DOBRY TORUŃ
STUDIO TUTTO
CH TRUŃ PLAZA

ZOSTAŃ PARTNEREM SPOTKAŃ!

Zaprezentuj swoją firmę przedsiębiorczym kobietom