Kolejna porcja świeżutkich książek, które dopiero co pojawiły się w księgarniach lub pojawią się lada dzień. Zapraszam na sobotni przegląd zapowiedzi wydawniczych.

Połącz kropki. Dzieła sztuki, krajobrazy i pojazdy – David Woodroffe

połącz kropki David Woodroffe Połącz kropki. Dzieła sztuki, krajobrazy i pojazdy – David Woodroffe

Kolejna porcja rozrywek umysłowych dla dużych dzieci. Połącz kropki (może być ich nawet 1000!), a w nagrodę otrzymasz wspaniały rysunek. Czy potrafisz narysować wieżę Eiffla i katedrę Notre Dame? A „Słoneczniki” Van Gogha i „Dziewczynę z perłą” Vermeera? Teraz to nie będzie trudne! Najwspanialsze dzieła sztuki i słynne budowle, piękne krajobrazy i niezwykłe zwierzęta, kultowe sceny z filmów i zdumiewające maszyny. Połącz kropki i daj się zaskoczyć. Gotowy rysunek możesz pokolorować i powiesić na ścianie. UWAGA – silnie uzależniające! Książki z perforowanymi kartkami – łatwe do oderwania. 

 

 


 

Kolorowy trening antystresowy. Japońskie inspiracje

 

kolorowy trening antystresowy

Kolorowy trening antystresowy. Japońskie inspiracje

Doskonały sposób na odstresowanie! Piękne, wyszukane ilustracje do kolorowania. Malowanie i kolorowanie to świetna zabawa, rozwijająca zdolności plastyczne, manualne i wyobraźnię. Dla osób dorosłych może okazać się wspaniałym pomysłem na odreagowanie stresów. Dostępne różne warianty: różnorodny zakres tematyczny, ilustracje czarno-białe lub częściowo kolorowe, zróżnicowane formaty, oprawy.

Bestseller i nowy trend za granicą! 

 

 

 


 

Daleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży

daleko jeszcze gdy podroz sie dluzyDaleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży
Podróżowanie z dzieckiem może być wspaniałą przygodą. Dzieci uwielbiają poznawać nowe miejsca, ale zazwyczaj nudzi je długa jazda samochodem. Żeby wspólna podróż nie zamieniła się w gehennę, wcale nie musimy wręczać dzieciom tabletów ani komórek. Warto wykorzystać czas na wspólne zabawy, które uprzyjemnią czas zarówno dzieciom, jak i rodzicom. W tej książce znalazły się sprawdzone pomysły na rozmaite gry i zabawy zarówno dla małych dzieci, jak i tych starszych.

Szerokiej (i przyjemnej) drogi!

 


Jak się Wam podobają moje propozycje? Dorzućcie swoje książki z listy must have!

A za tydzień nowa recenzja. Tym razem książka, która przyda się startupowcom.

P.S. Tutaj znajdziesz pozostałe zapowiedzi wydawnicze i recenzje.