Gdy w zeszłym roku zaczęłam organizować spotkania “Z biznesem mi do twarzy”, wielu rzeczy nie przewidziałam.

Nie przewidziałam, że spotkania zdobędą tak dużą Waszą przychylność. Że będziecie kibicować ma na Facebooku i gdy spotkamy się na żywo. Że usłyszę tyle miłych słów, zobaczę tyle kciuków w górę, tyle razy ktoś mnie poklepie po plecach mówiąc “Dobra robota!”

Nie przewidziałam, że bohaterki spotkań tak bardzo się zaangażują. I że również będą mnie i projekt wspierać, nawet długo po dedykowanym im spotkaniu. Że z wieloma pozostanę w tak miłych, przyjacielskich stosunkach… I że będzie tyle i motywujących, i wzruszających momentów.

Teraz chciałabym Wam wszystkim za ten wspólnie spędzony czas podziękować. Chociaż przed jeszcze końcówka wakacji, ja już teraz proszę, abyście zarezerwowały sobie także czas… na jesieni :) Właśnie realizuję swoje marzenie, którym jest zorganizowanie konferencji poświęconej kobiecej przedsiębiorczości. To dwudniowe wydarzenie, podczas którego jeszcze raz będzie można spotkać bohaterki “Z biznesem mi do twarzy”, posłuchać wystąpień gości specjalnych oraz wziąć udział w kilkunastu (!) warsztatach pro-biznesowych.

Dzieje się… 😉 Jeszcze dużo pracy, zarówno przede mną, jak i przed Jolą Remiszewską, która mnie w tym projekcie wspiera, ale, kurczę, trzymajcie kciuki, żeby wyszło! I koniecznie przyjdźcie ma konferencję, zabierzcie swoich znajomych i poinformujcie proszę o wydarzeniu także osoby, które mogą być nim zainteresowane.

Z góry dziękuję i… do zobaczenia!

P.S. Informacje o konferencji dostępne są tutaj: https://positivemind.pl/konferencja-warsztaty-biznesem-nam-twarzy/