Wszyscy wiemy, że budowanie marki osobistej jest niesamowicie ważne. Daje nam możliwości rozwoju, pomaga osiągnąć wymarzone cele. Czym jednak jest marka osobista i w jaki sposób ją budować?

 

Zapraszamy Was na warsztaty, podczas których przedstawimy pierwszy, niezmiernie istotny krok w budowaniu marki osobistej. Krok, który pozwoli Wam ruszyć z miejsca i budować swoją markę osobistą w sposób efektowny, a jednocześnie zgodny z Waszymi wartościami, autentyczny i spójny.

 

“Zrób pierwszy krok w budowaniu marki osobistej opartej na mocnych stronach” 

 

kiedy: 15.10.2018
o której: 17:00-19.:00
gdzie: Pozytywna Rozwojownia, Toruń. ul. Bydgoska 14
koszt: 49 zł brutto (wystawiamy fvat)
rejestracja: link już za chwilę

 

A jeśli chcesz więcej… dołącz do szkolenia “9 kroków marki osobistej opartej na mocnych stronach”!

 

To szkolenie jest rozwinięciem naszego pierwszego spotkania. Podczas 6 godzin przejdziemy przez 9 kroków budowania marki osobistej. Wykorzystamy narzędzia, które pozwolą nam na poznanie własnych mocnych stron, które uwypuklone pozwolą nam jeszcze lepiej wyrazić siebie, odróżnić się od innych, być spójnym i autentycznym w działaniu.

 

Szkolenie odbędzie się 27.10.2018 w godz. 9-15.00
Koszt: 350 zł brutto (wystawiamy fvat)
Dla uczestników warsztatów “Zrób pierwszy krok w budowaniu marki osobistej opartej na mocnych stronach” mamy zniżkę 15%! 
rejestracja:link już za chwilę

 

Kim jesteśmy:

 

Joanna Cieślak-Ospalska

 

joanna cieślak ospalska www
Lubię mówić o sobie, że jestem zwierzęciem medialnym – mam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w mediach (głównie w radiu) i w PRze. Jestem trenerem oraz konsultantem ds. public relations i marketingu internetowego.

 

Specjalizuję się w działaniach dla małych i średnich firm z zakresu budowania wizerunku i rozpoznawalności, promocji oraz reklamy. Jako konsultant i PRowiec zajmuję się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla małych i średnich firm. Działania obejmują budowanie wizerunku zarówno w mediach tradycyjnych jak i w mediach społecznościowych, komunikację marketingową oraz content marketingową. Dużą część moich działań zajmuje marketing internetowy, z naciskiem na media społecznościowe.
Prowadzę szkolenia oraz wykłady. Jestem opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych “Nowoczesne budowanie marki” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz w Bydgoszczy.

 

Jestem pomysłodawczynią i organizatorką cyklu spotkań i konferencji „Z biznesem mi do twarzy”, podczas których promowana jest przedsiębiorczość wśród kobiet. Otrzymałam
nominację do tytułu Kobiety biznesu roku 2016 (Nowości), oraz dwukrotnie (2016 i 2017 r.) do tytułu Osobowość roku w kategorii „Biznes” (Gazeta Pomorska)

 

Jestem także autorką podcastu PositiveMindPl, w którym dzielę się wiedzą dotyczącą budowania marek osobistych.

 

 

Natalia Półtorak:

 

Natalia PoltorakJestem certyfikowanym coachem ACC International Coaching Federation (ICF) oraz CoachWise, członkiem ICF. Ukończyłam studia z bankowości, przedsiębiorczości i zarządzania.

 

Posiadam 13-letnie doświadczenie lidera i managera w międzynarodowych korporacjach i startupie, gdzie tworzyłam działy, efektywnie realizowałam projekty i skutecznie zarządzałam zespołami.
Z mojego doświadczenia wynika, że żeby być skutecznym, szczęśliwym liderem, managerem, partnerem, trzeba zawsze pamiętać o sobie, swojej energii, efektywności i rozwoju osobistym. Inaczej nie potrafimy się skoncentrować na ważnych aspektach naszego życia, będzie brakować nam energii i zaczniemy się wahać, a w końcu zastygniemy w bezruchu.

 

Z tego względu wybrałam coaching, bo jest to skuteczne narzędzie pomagające w rozwoju osobistym, który przekłada się nie tylko na nasze życie, a i na rodziny, firmy, przyjaciół i ważne strefy życia.
Specjalizuję się w realizacji coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje osobiste i przywódcze.
Wspieram Klientów w osiąganiu pozytywnych zmian w zachowaniu, w lepszym nawiązaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi ludźmi i w stawaniu się takimi osobami, jakimi chcą być, aby znaleźć w życiu sens i szczęście.

 

Z pasją pomagam wydobywać z ludzi to, co najlepsze i zapewniam im narzędzia, dzięki którym mogą osiągnąć swój pełny potencjał lidera, managera i partnera.

 

Uwielbiam podróżować po świecie, poznawać inne kultury, kuchnię, sztukę i „inność” ludzi.

 

Zapraszamy!