Kasia Głąb prowadzi bloga Po sukces na szpilkach. Ma 25 lat i, jak sama przyznaje, lubi przyjemne i ciekawe życie. Jej blog skierowany jest do aktywnych kobiet, które nastawione są na sukces, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dzisiaj odpowiada na moje pytanie w Kwestionariuszu Bloggera.

Gdy zakładałam bloga myślałam o…
tym, że chce mieć miejsce, które będzie mobilizować mnie do działania i pracy nad sobą, a przez to stanie się też motywacją dla innych osób, które są obecnie w takim miejscu, w jakim ja chciałam kiedyś. Nie ukrywam, że chciałam także, aby blog stał się moim sposobem na życie.

W blogowaniu najważniejsze jest dla mnie…
to, że stale mogę się rozwijać, poszerzać horyzonty, uczestniczyć w ciekawych akcjach i poznawać niesamowitych ludzi.

U innych blogerów cenię…
autentyczność, wiedzę i lekkie pióro. Jeśli blog spełnia te założenia to przepadam tam na długie godziny.

Denerwuje mnie…
staram się, żeby nie było rzeczy, które mnie denerwują. Jeśli miałabym coś wymienić to byłyby to niektóre zachowania ludzkie: chamstwo, sprawianie krzywdy innym, totalna nieodpowiedzialność i żerowanie na cudzej dobroci i osiągnięciach.

Mój największy sukces…
to z pewnością własny program, bo nigdy nie podejrzewałam się o to, że będę podróżować po Polsce i przeprowadzać wywiady z ludźmi, a w dodatku nagrywać je i umieszczać w Internecie! Moim drugim największym sukcesem jest zmiana, jaka zaszła we mnie i to jak wiele w sobie wypracowałam.

Mój największy błąd…
to zbyt późne zainteresowanie własnym rozwojem i dostrzeżenie, że wszystko w życiu zależy tylko i wyłącznie ode mnie.

Internet to dla mnie…
moje centrum dowodzenia. Gdyby nie Internet nie byłoby mojego bloga. Jest to też miejsce, dzięki któremu ciągle zdobywam nową wiedzę, a także dobry sposób na rozrywkę, o ile nie korzysta się z niej w nadmiarze.

Kiedy nie jestem online…
staram się jak najwięcej czasu przebywać na świeżym powietrzu, szczególnie latem. Spędzam czas z ważnymi dla mnie ludźmi, bawię się, odwiedzam nowe miejsca, a od niedawna przekonuje się także do różnych dyscyplin sportowych

Dzień zaczynam od…
pysznej kawy i nadrobienia zaległości internetowych. Sprawdzam Facebooka, odpisuje na maile i komentarze, zaglądam na ulubione blogi, a potem biorę się od pracy.

Nigdy nie napiszę o…
nie ma takiego tematu, o którym bym nie napisała. Staram się, żeby mój blog opierał się na zagadnieniach związanych z sukcesem, biznesem i rozwojem osobistym, ale czasem wplatam tam też tematy bardziej codzienne, może nawet nieco kontrowersyjne. Nie chcę się ograniczać, piszę o wszystkim, co w danej chwili jest dla mnie istotne.

Dzięki blogowaniu…
nieustannie realizuje swoje cele. Gdyby nie blog zapewne nie byłoby współpracy z magazynami, własnego programu na YouTube, społeczności, którą buduję w ramach facebookowej grupy, czy autorskich warsztatów, z którymi niebawem ruszam. Wszystko to zawdzięczam nie tylko swojej pracy, ale przede wszystkim istnieniu Po Sukces Na Szpilkach.

Mój cel w tym roku..
mam ich mnóstwo, ciężko wybrać jeden. Na pewno rozwój bloga i kanału, przeprowadzenie własnych warsztatów i wydanie e-booka.

Początkującym blogerom radzę…
żeby postawili sobie jasny cel, jak ma wyglądać ich blog i jaką pełnić misję, a potem konsekwentnie do tego dążyli. Radzę też, żeby nie oczekiwali, że uznanie, sława i pieniądze spłyną na nich po kilku miesiącach pisania. Dawajcie z siebie wszystko, ale róbcie to dla siebie, własnego rozwoju, a nie dla poklasku. Załóżcie bloga, który będzie zgodny z Waszymi zainteresowaniami i podejdźcie do tego profesjonalnie. Nie zadowalajcie się miernotą. Ciągle ulepszajcie swoje miejsce w sieci.

Koniecznie zajrzyjcie na bloga Kasi! Mnóstwo ciekawych porad i inspiracji.

P.S. Jeśli chcecie wziąć udział w cyklu Kwestionariusz Bloggera, skontaktujcie się proszę ze mną.