Artur Jabłoński zajmuje się marketingiem i komunikacją. Szkoli z dziedziny marketingu i mediów społecznościowych. Organizuje spotkania Toruń Blog Meeting. Na swoim blogu jeszczejedenblog.pl pisze o psychologii w marketingu, copywritingu i content marketingu.

Mieszka na Twitterze… 🙂

A oto jego odpowiedzi w Kwestionariuszu Blogera:


Gdy zakładałem bloga myślałem o…


Tym, że to będzie fajna zabawa i że jak mi się znudzi albo nie wyjdzie, to po pół roku zamknę. Minęły trzy lata i jeszcze mi się nie znudziło, a do tego nawet jakoś wychodzi!

W blogowaniu najważniejsze jest dla mnie…

Poczucie, że moje wpisy komuś pomagają, jakkolwiek szumnie by to nie brzmiało. Żadna płatna współpraca nie jest warta kilku słów podziękowania w mejlu lub prywatnej wiadomości od ludzi, którzy mówią, że dzięki mojemu blogowi coś poprawili w swoich działaniach marketingowych.

U innych blogerów cenię…

Cenię najbardziej blogerów wykazujących opanowanie, spokój ducha, rozsądek oraz silne nastawienie na merytorykę.

Denerwuje mnie…

Pisanie miałkich tekstów pod publiczkę lub pod wyszukiwarki. Nie ma nic gorszego niż tekst z chwytliwym tytułem, którego jedynym celem jest generować kliki.

Mój największy sukces

Jeśli chodzi o blogowanie? Ciągle na niego czekam.

Moja największa porażka

Moją osobistą porażką jest kilka tekstów, które napisałem tylko dlatego, że jakiś czas czegoś nie pisałem lub chciałem wygenerować sobie trochę wejść przyjemnym tematem. Do dziś mam po nich kaca i dlatego teraz mocno się pilnuję, by nie spuszczać z tonu. Cenna lekcja.

Internet to dla mnie

Środowisko naturalne.

Kiedy nie jestem online…

Biegam, gram w kosza, śpiewam i gram na gitarze, katuję konsolę, spędzam czas z narzeczoną… jest co robić poza Facebookiem i pochodnymi. 

Dzień zaczynam od…

Narzekania, że muszę w ogóle wstać. Nie kupuję gadek motywacyjnych o tym, jak to z uśmiechem należy witać każdy dzień. Ja tak nie mam i raczej nigdy nie będę miał! Co nie oznacza, że nie cieszę się życiem czy swoją pracą. Po prostu kładę się późno i wyruszanie do pracy na ósmą to dla mnie mordęga okupiona wieloma niecenzuralnymi słowami.


Nigdy nie napiszę o…

Nigdy nie napiszę nic wbrew sobie.

Dzięki blogowaniu…

jestem innym człowiekiem niż byłem. Blogowanie sporo zmienia, sporej liczby rzeczy uczy. Wyrabia systematyczność, uczy pokory, daje satysfakcję i małe nagrody każdego dnia… długo by wymieniać. Kilku blogerów pisało o korzyściach z blogowania, zgadzam się z ich opinią.

Mój cel w tym roku..

Rebranding bloga, który, mam nadzieję, zobaczy światło dzienne w połowie wakacji.

Początkującym blogerom radzę…

Pisania o tym, o czym naprawdę chcą, bez zważania na modne tematy i podszepty innych.


Zajrzyjcie na bloga Artura i sprawdźcie, jakie ma dla Was rady. Może dzięki jego artykułom lepiej poprowadzicie własny biznes?

Nie zapomnijcie także sprawdzić pozostałych Kwestionariuszy Blogerów, które znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie znaleźć się w kolejnej odsłonie blogerskiego cyklu, dajcie znać! 🙂