Jeśli prowadzisz własny biznes, pokonujesz wiele wewnętrznych barier. Jedną z nich może być obawa przed autopromocją. Dzisiejsze życie, dla wielu skupione wokół działań online, wymaga od nas zmiany zachowań i mocniejsze skupienie się na naszym wizerunku.
 
W praktyce wiemy, że należy budować markę osobistą, ale nie wiemy, od czego zacząć. Wciąż słyszymy o angażującym prowadzeniu mediów społecznościowych, ale nie wiemy, jak to robić. Słyszymy, że powinniśmy być bardziej aktywni i pokazywać siebie, ale nie wiemy, jak jednocześnie zachować prywatność. A co wtedy, gdy jesteśmy introwertykami? Jak poradzić sobie z niechęcią do pokazywania siebie w sieci?
Zapraszam Cię do udziału w kursie online, podczas którego dowiesz się, jak budować swoją markę, gdy jesteś introwertykiem.
 
Poznasz praktyczne sposoby na zwiększenie swojej widoczności bez poczucia “sprzedaży” siebie. Dowiesz się, jak pokonać strach i ruszyć do przodu!
 
W efekcie będziesz mogła lepiej komunikować swoją markę osobistą, będziesz miała większy wpływ na swój wizerunek i zwiększysz swoją wiarygodność, a działania online będą dla Ciebie łatwiejsze.

Zadbaj o swoją widoczną markę i zamów kurs już teraz!

 

KIM JESTEM?

Nazywam się Joanna Cieślak-Ospalska. Od kilkunastu lat pracuję z mediami (jako PRowiec i konsultant) oraz dla mediów (byłam między innymi szefem anten lokalnych stacji radiowych).

Jako PRowiec konsultuję, doradzam i szkolę. Jestem przekonana, że w świecie, w którym marki stają się najcenniejszymi składnikami firm, świadome i konsekwentne budowanie wizerunku jest nieodzownym elementem biznesowej strategii. Ta prawda znajduje zastosowanie również w odniesieniu do marek osobistych – świadomość, że każdy z nas jest marką, jest kluczowa dla rozwoju kariery.

Poza stroną PositiveMind.pl znajdziesz mnie także na Facebooku. W założonej przeze mnie grupie Work smart, have fun, no drama co tydzień prowadzę transmisje Facebook Live, podczas których poruszam tematy związane z budowaniem marki osobistej. Co tydzień organizuję webinary. Możesz mnie także podsłuchać – nagrywam podcasty!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ PODCZAS KURSU

 

LEKCJA 1: ZDEFINIUJ SWOJĄ MARKĘ. WYZNACZ CELE. POZNAJ KONKURENCJĘ.

LEKCJA 2: WYKORZYSTAJ STORYTELLING W PROMOWANIU SWOICH DZIAŁAŃ

LEKCJA 3: ELEVATOR PITCH – CO MI ZROBISZ, JAK MNIE ZŁAPIESZ

LEKCJA 4: TWOJA NOTKA BIOGRAFICZNA – MOŻNA ZROBIĆ TO LEPIEJ

LEKCJA 5: CZAS NA KOMUNIKACJĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

LEKCJA 6: MEDIA TRADYCYJNE – CO ZROBIĆ, BY SIĘ NAMI ZAINTERESOWAŁY

LEKCJA 7: GDY NETWORKING JEST WYZWANIEM

LEKCJA 8: JAK ZNALEŹĆ CZAS NA BUDOWANIE SWOJEJ MARKI

Zadbaj o swoją widoczną markę i zamów kurs już teraz!

 

PEŁEN DOSTĘP DO WSZYSTKICH LEKCJI OTRZYMUJESZ OD RAZU PO ZAKUPIE KURSU!

DZIĘKI TEMU MOŻESZ Z NIM WYSTARTOWAĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

W każdej lekcji znajdują się:

* plik pdf z wiedzą
* plik pdf z ćwiczeniami
* wersja audio modułu, dzięki której możesz słuchać kursu gdziekolwiek jesteś
* wideo streszczające każdy moduł

 

 

JAK TO DZIAŁA?

Po zakupie kursu otrzymujesz mail z linkiem do strony kursu oraz Twoim hasłem. Jeśli nie znajdziesz maila w ciągu 15-20 minut, sprawdź folder SPAM, Inne, Oferty lub powiadomienia. Jeśli wciąż nie masz maila – napisz do mnie na joanna@positivemind.pl

Od tego czasu możesz pracować we własnym tempie – tak jak jest Ci najwygodniej. Od razu masz dostęp do wszystkich lekcji. Polecam przepracować je krok po kroku, ale jeśli zmienisz kolejność – nic wielkiego się nie stanie 😉 Pamiętaj tylko, by na samym początku zapoznać się z lekcją pierwszą oraz drugą – to bardzo ważne!

 

Faktura po zakupie zostanie wysłana w ciągu 24-48 godz.

Jeśli nie wiesz, czy ten kurs jest dla Ciebie – napisz do mnie!

Jeśli jesteś zdecydowana/y – pamiętaj, że dostęp do kursu masz przez cały rok. W tym czasie Twoja marka zawojuje świat 😉

Zadbaj o swoją widoczną markę i zamów kurs już teraz!