Justyna Krawczyk, Iwona Gruszka, Marek Jankowski, Adam Grzesik, Ola Gościniak, Dagna Banaś, Ewa Szejner… to tylko część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji online “Biznes kobiecym okiem”. Jeszcze zdążysz się zapisać! 

Jakiś czas temu zostałam poproszona o nagranie wykładu – prelekcji na konferencję online. Przyznam szczerze – zainteresował mnie ten rodzaj wystąpienia i taka współpraca. Nie zastanawiałam się długo nad tematem. Wiedziałam od razu, że temat introwertyzmu i budowania marki osobistej jest ważny i potrzebny wielu osobom.

Z niesamowitym zaciekawieniem przyglądam się konferencji “Biznes kobiecym okiem“. Czy powoli wszystko przenosimy online? Dla wielu osób taka forma spotkania z prelegentami jest wygodna – nie trzeba jechać kilkaset kilometrów na konferencję, dbać o opkiekę nad dziećmi, brać urlopu. Z drugiej strony zabraknąć może networkingu, rozmów w kuluarach i zawierania nowych znajomości.

konferencja online biznes kobiecym okiem

O tym rozmawiałam z Dagną Banaś, organizatorką i pomysłodawczynią konferencji “Biznes kobiecym okiem”:

Konferencja startuje 10.09.2018. Po zapisaniu się na listę otrzymujesz link do nagrań prelegentów z pierwszego dnia. Masz 24 godz. na obejrzenie ich wystąpień. Następnego dnia otrzymujesz link do kolejnych nagrań. I tak przez pięć dni.

Zapisy i więcej info: http://subscribepage.com/konferencja020

Jeśli chcesz mieć roczny dostęp do nagrań, wykorzystaj kod zniżkowy K18020
Cena za dostęp będzie bardzo korzystna i nie trzeba będzie spieszyć się z oglądaniem nagrań 😉

Moją prelekcję znajdziesz 4 dnia. Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia!

Do zobaczenia!
Joanna