BIZNES NA NOWO

A co jeśli powiemy Ci, że efektywne budowanie własnego biznesu
jest w zasięgu Twoich możliwości? I jest łatwiejsze niż się spodziewasz?

DOŁĄCZ DO NAS!

Znasz to? 

Idziesz 2 kroki do przodu, aż tu nagle pojawia się strach i zwątpienie, bo  efekty działań nie są takie jakich oczekujesz… i znów czujesz, że jesteś trzy kroki do tyłu.

Czy jestem wystarczająco dobrym przedsiębiorcą?
Czy wystarczająco dużo wiem, by rozwinąć firmę?
Czy nikt mnie nie wyśmieje?
A co jeśli odniosę porażkę?
Czy jest miejsce na rynku dla mojej oferty?
Czuję, że stoję w miejscu. Moje działania nie przynoszą efektów. Czy to znak, że mam się wycofać?

Wszyscy internetowi eksperci mówią Ci o konieczności rozwijania biznesu (bo ”kto się nie rozwija, ten się cofa”), sukcesywnego poszerzania grupy odbiorców, budowania zasięgu, tworzenia lejków, byciu autentycznym, ale… nie wiesz, jak się do tego zabrać.

Jak masz znaleźć dla siebie niszę i wiedzieć, że się nie mylisz?
Jak masz budować zasięg, gdy mało wiedzą o Tobie ludzie, którzy mają kupować Twoje produkty? Kto rzeczywiście wie o Twoim istnieniu?
Jak masz skutecznie sprzedać swoją ofertę, gdy tak trudno Ci wycenić swoją pracę?

Jak być autentycznym i nie sprzedawać oraz nie ujawniać swojej prywatności?

 Tak więc trwasz w zawieszeniu “jakoś” działając, szukając odpowiedzi w internecie, (odsłuchując kolejne podcasty, kursy), tworząc posty, ale wciąż nie widzisz efektów, na których Ci zależy. Starasz się, ale powoli opadasz z sił. Zaczynasz wątpić w sens swoich działań. I powoli się poddajesz.

Wśród całego szumu informacyjnego brakuje Ci konkretnego przewodnika, który pozwoli Ci lepiej pokierować swoim biznesem, uporządkować i usystematyzować działania, przemyśleć strategię i być może stworzyć ją na nowo.

Znamy to. Same przez to przechodziłyśmy.

A teraz wiemy, że prowadzenie własnego biznesu może być dużo prostsze, niż nam się na początku wydawało.

Od lat zajmujemy się doradztwem dla osób, które prowadzą swoje firmy, tworzą nowe marki. Wiemy, z jakimi problemami się borykają. I widzimy te same schematy powielane na okrągło, nawet jeśli nie działają. 

Widzimy właścicieli firm, którzy wciąż się zastanawiają, szukają odpowiedzi u innych (ale ich nie otrzymują), co doprowadza do tego, że zaczynają wątpić we własne możliwości, zamiast działać prężnie i odważnie. 

Widzimy ludzi, którzy porzucają swoje marzenia, na rzecz życia zgodnie z wizją innych osób. Ludzi zagubionych, bo nie wiedzą, którego “eksperta” słuchać. Ludzi, którzy chcieliby więcej, ale nie wiedzą, jak to osiągnąć. 

A tymczasem to, czego naprawdę potrzebują, to fachowej wiedzy, nie porad. Poprowadzenia krok po kroku przez fundamentalne zasady tworzenia biznesu.

Z pewnością siebie, konkretnie i do celu. 

POTRZEBUJESZ WSPARCIA

Potrzebujesz kogoś, kto stopniowo przeprowadzi Cię przez proces tworzenia od nowa własnej działalności i życia na własnych warunkach. 

Kogoś, kto Cię wesprze, wskaże możliwe rozwiązania, zmotywuje i zainspiruje.

Jesteśmy dla Ciebie.

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyobraź sobie, że za 3 miesiące:

 • Wiesz, co masz robić.
 • Budujesz biznes na własnych zasadach.
 • Wypełnia Cię pewność, że idziesz we właściwym kierunku.
 • Masz zaplanowane kilka kroków naprzód.
 • Jasno i z pewnością siebie mówisz o swojej ofercie i cenach.
 • Znasz swoją wartość.
 • Wiesz, kiedy powiedzieć “nie”.
 • Wiesz, gdzie szukać klientów. 
 • Działasz, a dzięki temu klienci znajdują Ciebie.
 • Masz grupę wsparcia w osobach, które przeszły to, co Ty teraz przeżywasz. 
 • Stawiasz sobie ambitne cele. I je realizujesz…

Wyobraź sobie, że za kilka miesięcy prowadzisz stabilny biznes, który daje Ci poczucie spełnienia i bezpieczeństwa.

Stworzyłyśmy program, który pomoże Ci wygrać z niepewnością i chaosem, będzie wsparciem, da ci wiedzę i narzędzia, by rozwinąć biznes.

Od lat prowadzimy konsultacje oraz szkolenia. Pracujemy z mniejszymi i większymi firmami oraz z osobami prowadzącymi jednoosobowe działalności. Znamy Wasze bolączki i wiemy, na co zwrócić uwagę, by prowadzenie biznesu dawało satysfakcję.

POZNAJMY SIĘ!

ŁARYSA WUJCIK
Psycholog biznesu. Od ośmiu lat wspiera polskich przedsiębiorców. Podczas szkoleń i konsultacji przeprowadza audyty, analizuje, wyciąga wnioski i buduje strategie rozwoju, promocji. Zainicjowała powstanie marki BIZNES KOCHA KOBIETY, projektu, który ma na celu wspieranie kobiet w rozwijaniu własnych firm. Zainicjowała powstanie BKK KLUBOWO, przestrzeni, w której podczas spotkań, kobiety zarządzające korporacjami czy własnymi firmami, wymieniają się doświadczeniem, wspierają się. Od 3 lat, jest partnerem projektu Google Biznesowe Rewolucje. Jest również przedsiębiorcą. Prowadzi własną firmę szkoleniową oraz firmę sprzątającą. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą psychologiczną.

JOANNA CIEŚLAK-OSPALSKA
Trener, konsultant, właścicielka Positivemind.pl. Od ponad dwudziestu lat pokazuje, jak budować markę, wzmacniać wizerunek i stosować komunikację, która spójna jest z wartościami. Prowadzi szkolenia oraz konsultacje dot. marketingu online, mediów społecznościowych oraz wystąpień publicznych Nagrywa PositiveMind podcast.

Jak wygląda program:

Mamy doświadczenie w projektowaniu konsultacji i szkoleń online. Śledzimy wyniki najnowszych badań, trendy, obserwujemy rynek. Wiemy, jak pracować efektywnie. Dlatego stworzyłyśmy program, podczas którego optymalnie możesz wykorzystać nasze wsparcie oraz wiedzę.

Podczas trzech miesięcy intensywnej pracy online:

-> dowiesz się, czym jest odpowiednie nastawienie w biznesie. Zrozumiesz swoje “DLACZEGO”, wzmocnisz pewność siebie, nauczysz się walczyć z syndromem oszusta i klątwą wiedzy.

-> dowiesz się, czym jest strategia i dlaczego jej potrzebujesz. Stworzysz NA NOWO strategię dla Twojej firmy.

-> nauczysz się identyfikować swojego PRAWDZIWEGO klienta i jego potrzeby. Poznasz czynniki, które decydują o kupowaniu i nauczysz się je wykorzystywać w biznesie.

-> stworzysz NOWĄ ofertę, na którą zwróci każdy potencjalny klient.

-> dowiesz się, czym jest social selling i nauczysz się NA NOWO sprzedawać online, jednocześnie będąc w zgodzie ze sobą

-> odkryjesz wyróżniki swojej marki i znajdziesz swój indywidualny sposób komunikacji

-> nauczysz się, jak być liderem dla Twoich klientów i co zrobić, by ludzie za Tobą podążali.

Co otrzymujesz:
spotkania live w grupie przedsiębiorców
konsultacje indywidualne z Joanną i Łarysą
dedykowaną grupę na Facebooku, a w niej wsparcie i spotkania Q&A
wyzwania tematyczne
wsparcie
inspirację
motywację
rozwój biznesu
feedback


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Biznes Na Nowo – Akademia Biznesu w Erze Cyfrowej to program dla przedsiębiorców, którzy wierzą, że działanie w nowej rzeczywistości jest kluczowe.

Rekrutacja do pierwszej edycji została zakończona. Zapisz się na listę oczekujących. Dowiesz się, kiedy wystartujemy z drugą edycją.

.

MASZ PYTANIA? NAPISZ: JOANNA@POSITIVEMIND.PL

Pamiętaj – nasz mastermind to cykl zorganizowanych szkoleń i konsultacji, usystematyzowanych i dopasowanych do potrzeb uczestników. Jeśli chcesz się spotkać na plotki i pogadać o niczym, to… nie ten adres 😉 Jesteśmy konkretne i taka będzie też nasza grupa.
Do zobaczenia!
Joanna Cieślak-Ospalska
Łarysa Wujcik