ZRÓB MI ZDJĘCIE – warsztaty

ZRÓB MI ZDJĘCIE

ZRÓB MI ZDJĘCIE

WARSZTATY POZOWANIA DO ZDJĘĆ

TORUŃ, data do ustalenia, warsztaty na zamówienie min. 5 osób – , godz. 10.00-16.00

Zapisz się! kontakt@positivemind.pl

My, kobiety, podchodzimy do siebie bardzo krytycznie. Z reguły uważamy, że jesteśmy za szczupłe, za grube, zbyt niskie, zbyt wysokie, mamy za duże lub za małe piersi, pupy, oczy, nosy.

I prawie zawsze mamy zastrzeżenia do zdjęć, które nam zrobiono. A fotografującym zwykle mówimy: nie rób mi zdjęcia!

 

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”550px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ] Czas to zmienić! I my wiemy, jak to zrobić![/dropshadowbox]

Zapraszamy do udziału w warsztatach “Zrób mi zdjęcie”, podczas których powiemy i pokażemy, co zrobić, aby dobrze wyjść na każdym zdjęciu.

Każda z nas może to osiągnąć, bez względu na typ urody i wiek.

 

Warsztaty składają się z trzech części:

 

Warsztaty, podczas których porozmawiamy o tym, czym jest marka osobista, jak ważne jest świadome budowanie swojego wizerunku oraz jak zdjęcia mogą wpływać na nasze relacje biznesowe

Warsztaty, podczas których fotografka opowie o najważniejszych trikach i zasadach, które sprawią, że na każdym zdjęciu będziecie wyglądać korzystnie:

  • jak prawidłowo ustawić się do zdjęcia
  • jak wykorzystać grę światła na swoją korzyść
  • jakiej odzieży i dodatków unikać
  • jak odkryć nową, pewniejszą siebie
    a przede wszystkim, jak pozować, by wypaść naturalnie

 

Sesja fotograficzna
Podczas warsztatów panie będą miały okazję przećwiczyć przed obiektywem wszystkie wskazówki, a po warsztatach otrzymają profesjonalnie wykonaną fotografię (format cyfrowy), którą będą mogły wykorzystać w mediach społecznościowych, na blogu, stronie www, na wizytówkach czy w CV.

 

I już nigdy nie powiedzą: Nie rób mi zdjęcia!

 

Zobacz relację z poprzednich warsztatów:

 

 

 

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”225px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ] DLACZEGO MY?[/dropshadowbox]

 

 

Monika Ciaiolo

właścicielka Studio Tutto
fotografka specjalizująca się w fotografii rodzinnej i wizerunkowej
instruktorka i nauczycielka fotografii w Akademii Fotografii Dziecięciej, nnajwiększej w Polsce szkole on-line
prowadząca stacjonarne warsztaty fotografii dziecięcej dla mam oraz fotografii wizerunkowej dla kobiet
koordynatorka Uniwersytetu Akademii Fotografii Dziecięcej
organizatorka wystaw i wernisaży fotograficznych oraz warsztatów profesjonalnych fotografów w Akademii Foto, którą współtworzy
Kobieta z pasją, charyzmą i dużą dozą pozytywnej energii. Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama trojga dzieci.

 

 

Joanna Cieślak-Ospalska

Joanna Cieslak

Lubi o sobie mówić, że jest zwierzęciem medialnym. Od kilkunastu lat związana z mediami – zarówno od strony dziennikarskiej, jak i PRowej. Pracowała w radiu jako dziennikarz i prezenter, a 6 ostatnich lat jako szef anteny toruńskiego Radia ZET Gold i bydgoskiego Radia PLUS, kierując zespołami dziennikarzy i prezenterów, nadzorując lokalne anteny radiowe i koordynując działania promocyjne na antenie.

Doświadczenie PRowe zaczęła zdobywać jeszcze na studiach, pracując w Torfarm S.A. (obecnie Neuca). Od tego czasu współpracowała jako konsultant z mniejszymi i większymi firmami, doradzając strategie komunikacyjne i wizerunkowe. Prowadzi konferencje, szkolenia i warsztaty. Jest pomysłodawczynią i organizatorką spotkań „Z biznesem mi do twarzy”.  

Pasjonatka wszelkich zagadnień związanych z tematyką personal brandingu i tworzenia własnej marki, z naciskiem na jej komunikację. Twierdzi, że tylko świadome budowanie swojego wizerunku, wyznaczenie celów i pewność kierunku, w którym chcemy podążać, może nas doprowadzić do sukcesu.

Nałogowo czyta blogi i oczywiście sama pisze. Na www.positivemind.pl porusza tematy m.in. związane z personal brandingiem, mediami, PR-em, biznesem, blogowaniem oraz organizacją pracy. Uwielbia przedsiębiorczych i pełnych pasji ludzi, dlatego chętnie przedstawia ich na łamach bloga.

Prywatnie mama, żona i fanka kryminałów.

 

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”250px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ] WARSZTATY[/dropshadowbox]

 

TERMIN: do ustalenie – warsztaty na zamówienie dla grupy min. 5 osób

MIEJSCE: TORUŃ, 3WAY, UL. ŁAZIENNA 24/2

GODZ: 10.00-16.00

 

PLAN WARSZTATÓW:

 

10.00 – 11.30 Część pierwsza – Jak ważne są odpowiednie zdjęcia w budowaniu marki osobistej? Jaki mają wpływ na nasz wizerunek? Jak możemy wzmacniać swoją markę (eksperta, specjalisty) korzystając z kanałów social media. Jakich zdjęć unikać w CV, starając się o nową pracę?

11.30 – 11.40 Przerwa kawowa

11.40 – 12.15 Część druga – Jak pozować do zdjęcia, by wyeksponować swoje atuty? Jak wykorzystać światło? Jak pozować, by wypaść naturalnie?

12.15 – 12.45 Przerwa kawowa

12.45 – 16.00 Sesja fotograficzna z indywidualnymi poradami profesjonalnego fotografa. Każda uczestniczka otrzyma porady dotyczące pozowania, a po warsztatach profesjonalną fotografię.

 

CO OTRZYMASZ:

✔ 6 godzin warsztatów
✔ konkretne informacje dotyczące świadomego budowania marki osobistej
✔ indywidualne porady profesjonalnego fotografa
✔ indywidualne porady profesjonalnych makijażystek i naukę makijażu dobranego do Twojego typu urody
✔ sesję zdjęciową w klimatycznym wnętrzu
✔ profesjonalne zdjęcie w formacie cyfrowym do wykorzystania zgodnie z potrzebami

INWESTYCJA:

150 zł brutto
Każdy uczestnik otrzyma swoje cyfrowe zdjęcie (zostanie wysłane mailem w ciągu 7 dni po warsztatach)

Pracujemy w grupie maksymalnie 10 osób. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.
Zajęcia odbędą się, o ile zbierze się grupa 10 osób. W przypadku zbyt małej grupy, zajęcia mogą zostać odwołane, a tym osobom, które zrobiły już wpłatę, należność zostanie niezwłocznie zwrócona na konto.

ZAPISZ SIĘ! kontakt@positivemind.pl