Bardzo lubię rozmawiać. Bardzo. Podcast daje mi przestrzeń, w której mogę rozmawiać bez ograniczeń, chociaż przyznaję – dobieram gości bardzo dokładnie. Szukam osób fascynujących, inteligentnych, z którymi rozmowa będzie niezwykłym doświadczeniem. A taką osobą niewątpliwie jest Tomasz Gordon.

Działanie w pandemii nie jest proste. Czujemy się zdemotywowani, nie wiemy, czego się spodziewać, w którym kierunku pójść i co zrobić. Często jakiekolwiek działania wydają nam się bezsensowne. A jednak działać trzeba.

Jak się zmotywować i jak odnaleźć w sobie odwagę do działania – o tym rozmawiałam z Tomaszem Gordonem, certyfikowanym trenerem biznesu i autorem bestselleru “Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej”.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się m.in.
* Czym jest odwaga w działaniu?
* Jak rok pandemii wpłynął na nasze decyzje?
* Na których kompetencjach przyszłości warto się skupić?
* Co zrobić, gdy brakuje nam motywacji?


SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie . A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!

Do usłyszenia,
Joanna Cieślak