Codziennie rano, gdy Młoda po porannej pobudce na jedzenie zasypia na nowo, wykonuję pewien rytuał. Przygotowuję szybkie śniadanie, kawę z mlekiem i robię przegląd najnowszych wpisów na moich ulubionych blogach.

 

Na tablecie mam specjalny folder z zakładkami, do którego dodaję blogi ciekawe, inspirujące, a czasem nawet na tyle wkurzające, że warto do nich wracać. Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić tymi, do których zaglądam najczęściej.

 

JESTKULTURA.PL

jestkultura.pl Andrzej Tucholski

jestkultura.pl Andrzej Tucholski

Bloga Jestkultura.pl prowadzi Andrzej Tucholski. To młody chłopak, który emanuje niesamowicie pozytywną energią. Jest amatorem kawy, gier komputerowych, ale przede wszystkim fajnie inspiruje do odważnych marzeń. Dla kogo blog to za mało, może odwiedzić jego kanał na Youtube.

 

BLOGFREELANCERKI.PL

blogfreelancerki.pl Gosia Zimniak

blogfreelancerki.pl Gosia Zimniak

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być freelancerem? Albo czy inni freelanacerzy mierzą się z tymi samymi problemami, co Wy? W każdym z tych przypadków warto zajrzeć na bloga Gosi Zimniak. Jest graficzką, copywrighterką i ilustratorką. A także żoną i mamą. Od dwóch lat pracuje w ramach swojej działalności i codziennie zmierza się z pracą “na swoim”. Na jej bloga warto wejść również dla grafik, którymi ilustruje każdy ze swoich wpisów.

 

HALOZIEMIA.PL

haloziemia.pl Konrad Kruczkowski

haloziemia.pl Konrad Kruczkowski

Blog prowadzony przez Konrada Kruczkowskiego. Gdybym miała miała określić jego bloga jednym słowem, powiedziałabym “mądry”. Gdybym miała jeszcze jedno, dodałabym “wyważony”. Konrad jest ojcem i mądrze pisze o tym nowym doświadczeniu w jego życiu. Poza tematami dotyczącymi ojcostwa, na jego blogu znajdziecie również treści dotyczące wykluczeń społecznych. Zdecydowanie polecam.

 

PROSTYBLOG.COM

prostyblog.com Anna Mularczyk - Meyer

prostyblog.com Anna Mularczyk – Meyer

A to jest blog Anny Mularczyk-Meyer, który za każdym razem, gdy do niego wracam, przypomina mi, że mniej znaczy więcej. W domu, w garderobie, w całym swoim otoczeniu. Miło się czyta, chociaż wprowadzenie w życie zasad minimalizmu wiąże się z niemałym trudem.

 

JAKOSZCZEDZACPIENIADZE.PL

jakoszczedzacpieniadze.pl Michał Szafrański

jakoszczedzacpieniadze.pl Michał Szafrański

W całym zestawieniu nie mogło zabraknąć bloga Michała Szafrańskiego. To blog, którego głównie słucham (wszędzie – w domu, na spacerze, w samochodzie), a to ze względu na świetnie przygotowane i naprawdę ciekawe podcasty. Michał uczy nie tylko oszczędzania, ale także odnalezienia się na rynku pracy. Podpowiada także początkującym blogerom, jak najlepiej prowadzić blogi. Zdecydowanie warto zajrzeć!

 

To nie wszystkie blogi, które czytam. Niedługo podam kolejną porcję stron, które inspirują a także ułatwiają życie. A jak jest z Wami? Jakie blogi czytacie? Chętnie poznam nowe strony!