Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to by było założyć bloga? I czy na blogu można zarobić? A może blog to jedna wielka ściema? Hm, na wszystkie te pytania – i wiele więcej – odpowie Kasia Ogórek. Z Kasią poznałyśmy się kilka lat temu podczas organizowanych przeze mnie spotkań Z biznesem mi do twarzy, a Kasia była gościem głównym jednego ze spotkań. Dzisiaj goszczę ją w podcaście.

Kasia jest znana jako Twoje DIY. 8 lat temu wystartowała z blogiem, który dzisiaj jest najbadziej rozpoznawalnym i najmocniejszym blogiem DIY. Zrzesza tysiące osób wokół wspólnej idei – upiększania otoczenia prostymi, ale jakże efektownymi metodami.

Jest autorką książek i ebooków. Ma swoje programy w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Panie i Panowie, przed Wami Kasia Ogórek!

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie . A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!

Do usłyszenia,
Joanna Cieślak