Moim i Waszym dzisiejszym gościem jest Marek Jankowski. Tak jest, to ten Marek, twórca polskiego podcastu nr 1, czyli Mała Wielka Firma. Człowiek, który od wielu lat nieprzerwanie dostarcza nam rozmowy z ciekawymi gośćmi i porusza tematy przydatne właścicielom firm.

 

Poza tym, że Marek tworzy podcast, jest także przedsiębiorcą i właścicielem magazynu z branży dziecięcej. Od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii, ale w Polsce można go także często spotkać. I tak się właśnie spotkaliśmy, podczas konferencji Influencer Live Poznań. Rozmawialiśmy w jedynym spokojnym miejscu, jakie udało się nam znaleźć, czyli na zewnątrz, w związku z tym czekają Was różne efekty dźwiękowe. Ale wiecie, wszystko na żywo i bez montażu.
I muszę Wam powiedzieć, że na żywo Marek jest równie ujmujący, serdeczny i inteligentny jak podczas swojego podcastu. Mam zatem nadzieję, że będziecie się bawili równie dobrze, co ja. Zapraszam….

 

W tym odcinku dowiecie się m.in.:
– jakie były podczątki podcastowe Marka?
– kiedy zauważył rosnącą popularność Małej Wielkiej Firmy i jak na nią zareagował
– jak przygotowuje się do swoich wywiadów
– co zrobić, by zostać gościem podcastu Mała Wielka Firma 😉
– czy planuje kolejne podcasty

 

 

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!