Moim dzisiejszym gościem jest Tomasz Pasiut, od kilkunastu lat związany z branżą wideo. Prowadzi własną firmę produkującą filmy oraz współpracuje z największymi mediami w Polsce. Tomek opowie nam dzisiaj, jak nagrywać wideo we własnym zakresie – i robić to dobrze. Przedstawi zasady, dzięki którym nasz film będzie nie tylko lepszy, ale i my będziemy czuć się komfortowo. Podpowie także, jakiego sprzętu używać i przekona, że dobre wideo można też nakręcić zwykłym smartfonem.

A ponieważ mówimy o wideo, przygotowaliśmy dla Was także nagranie wideo naszej rozmowy! Znajdziecie je poniżej.

Z tego odcinka dowiecie się:

👉 Co nam daje wideo, czego nie da nam tekst

👉  Jak budować markę osobistą poprzez wideo

👉  Jak przełamać stres przed nagrywaniem wideo

👉  Jak dobrze wypaść przed kamerą

👉  Jak to jest z czytaniem z kartki lub z promptera

👉  Dlaczego ważna jest autentyczność podczas nagrywania wideo

👉  Jak nagrywać wideo do mediów społecznościowych

👉  Jaki sprzęt jest nam potrzebny do nagrywania wideo


Profil Tomka na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomaszpasiut/

Firma Tomka: http://www.1film.pl/

Jak zrobić film promocyjny smartfonem: https://www.linkedin.com/pulse/jak-zrobi%C4%87-film-promocyjny-smartfonem-tomasz-pasiut/

Bentley Intelligent Details https://www.youtube.com/watch?v=lyYhM0XIIwU

Pamiętajcie także o naszej akcji!

Czekamy na Wasze wideo na InstaStories z hashtagiem #niebojesiewideo! Pokażcie, ze nagrywanie filmów nie jest takie straszne! Jestem przekonana, że po wysłuchaniu lub obejrzeniu tego odcinka jesteście pełni zapału do tworzenia filmów i budowania swojej marki osobistej! Let’s go i pamiętajcie o hashtagu! Wasze wideo oznaczone hashtagiem udostępnimy w naszych InstaStories 🙂

 

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!