W dzisiejszym odcinku o influencer marketingu rozmawiam z Piotrem Kosteckim. Na co dzień, jak sam o sobie mówi, wspiera w działaniach swoją żonę, która prowadzi blog Mum and the city.

A raz do roku organizuje ogromne wydarzenie, jakim jest Influencer Live Poznań.

Z Piotrem rozmawiam o jego spojrzeniu na influencerów, influencer marketing i współprace z markami. Poruszamy także nagminny problem wśród osób próbujących zaistnieć w internecie – kupowanie fanów, like’ów i komentarzy.

Piotr zdradza także kilka sekretów dotyczących tegorocznej konferencji! A ja, pod koniec odcinka, zapraszam także na moje wystąpienie podczas Influencer Live Poznań 🙂

Zapraszam do słuchania!

 

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!