Jak budować markę osobistą w 2019 roku? Na czym się skupić, gdy chcesz ją rozwinąć? Co zrobić, by wznieść się na wyższy poziom? O tym mówię w 32. odcinku podcastu PositiveMind Radio.

W poprzednim odcinku przeprowadzałam Cię krok po kroku po podstawach budowania marki osobistej. Pokazywałam pytania, które warto sobie przemyśleć, by wiedzieć, jak budować swoją markę. Mówiłam o celach, wartościach, definiowaniu siebie. Dzisiaj idziemy krok dalej.

2019 to rok marki osobistej. Jeśli jeszcze nie postawiłeś na siebie – zrób to jak najszybciej! Nie wiesz, jak to zrobić? Zacznij tutaj. A jeśli już masz podstawową pracę nad marką za sobą, zacznij myśleć o tym, co dalej. W dzisiejszym odcinku PositiveMind Radio mówię o tym, co zrobić, by wznieść swoją markę na wyższy poziom.

W podcaście pokazuję rozwiązania, z których możesz skorzystać. Nawiązuję także m.in. do filmów Tomasza Pasiuta z 1film.pl, które Tomek umieszcza na swoim profilu na LinkedIn – zobacz koniecznie!

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcherSpotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!