Dużo się mówi o budowaniu marki osobistej, zwłaszcza w 2019 roku, ale… od czego zacząć? Co to znaczy BUDOWAĆ markę osobistą i jak sprawić, by była silna?

W tym odcinku podcastu pokażę Ci, na jakie kluczowe pytania powinieneś odpowiedzieć, i które kwestie powinieneś przemyśleć, zaczynając budowę personal brandu. 

Listen to “Pierwsze Kroki W Budowaniu Marki Osobistej” on Spreaker.

Dowiesz się także, czym marka osobista nie jest – i jakie błędy mogą doprowadzić Cię do zbudowania… słabej marki.

To pierwszy odcinek po długiej przerwie i przy okazji okazało się, że także emocjonalny. Trudno było mi zebrać się do nagrania, ale kiedy już zaczęłam, równie trudno było mi je skończyć 😉

Temat tego odcinka wyszedł spontanicznie. Gdy usiadłam do nagrywania, miałam zupełnie inny pomysł na temat. Ale w trakcie uświadomiłam sobie, że jeszcze nigdy nie nagrałam odcinka, który mówiłby o podstawach personal brandingu! Zmieniłam więc szybko koncepcję i dzisiaj prezentuję Wam odcinek o pierwszych krokach budowania marki osobistej.

SŁUCHAJ NA ITUNES, STITCHER I SPOTIFY

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcher, Spotify i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!