Patronite – temat, który rozgrzewa serca wielu twórców. Obserwując sukcesy na tej platformie takich autorów jak Krzysztof Gonciarz, Langusta na Palmie czy Tomasz Sekielski, wielu zastanawia się, co zrobić, by pozyskać patronów i zarobić niemałe kwoty. O tym rozmawiam z Mateuszem Górskim, dyrektorem zarządzającym w Patronite.

SŁUCHAJ NA ITUNES I STITCHER

Patronite działa na polskim rynku od kilku lat. Największy wzrost świadomości marki zdobył wraz z rozpoczęciem współpracy z Krzysztofem Gonciarzem. Youtuber dla wielu osób wciąż jest wskazówką, jak skutecznie zarabiać na Patronite.
Od tego czasu do platformy dołączyło wiele nowych osób. Niektóre z nich osiągnęły tam niesamowity sukces, zarabiając przynajmniej wysokość przeciętnej pensji. Przynajmniej.

Niektórzy wciąż próbują znaleźć swój sposób na zainteresowanie swoją twórczością patronów.

W jaki sposób działać na Patronite? Jak zarabiać na Patronite? Jak budować zaangażowaną społeczność, która będzie chciała wspierać na na platformie? O tym rozmawiam z Mateuszem Górskim, dyrektorem zarządzającym na Patronite.

SŁUCHAJ NA ITUNES I STITCHER

 

Posłuchajcie wywiadu (tu na stronie, w aplikacjach podcastowych oraz na Youtube), skomentujcie i udostępnijcie odcinek znajomym, którzy mogą być tematem zainteresowani.

Obejrzyjcie także Fb Live, który odbył się na fanpage’u Positivemind

Do usłyszenia!
Joanna