Przed Wami najnowszy, 25. odcinek podcastu PositiveMind Radio. Tym razem – wywiad, i to jaki!
Moim gościem jest Ola Radomska, znana Wam zapewne doskonale z bloga Mam wątpliwość. Jak sama pisze o sobie “Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha dużo pisać i gadać”.

Olę spotkałam podczas tegorocznej edycji Blog Conference Poznań. Mimo wszechogarniającego hałasu, udało nam się znaleźć ustronne miejsce, do którego nie docierały najczęściej pojawiające się na konferencji słowa: hasztagi! zasięg! fani! zaangażowanie! Ale od tematu nie uciekłyśmy, w końcu rozmawiałyśmy o blogowaniu.

W tym odcinku podcastu PositiveMind Radio dowiesz się:

  • jak wyglądały blogerskie początki Oli
  • droga pod prąd – to nie takie oczywiste
  • blog i etat – jak to pogodzić
  • jak Ola radzi sobie z hejtem
  • i… posłuchaj 😉

 

Jeśli jakimś cudem nie znasz jeszcze Oli, spotkasz ją:

na blogu: www.mamwatpliwosc.pl
na Facebooku: https://www.facebook.com/MamWatpliwosc/
na Instagramie: https://www.instagram.com/radomskaa/
oraz na Youtube

Posłuchaj wywiadu, a potem podziel się wrażeniami w komentarzu!

SŁUCHAJ NA ITUNES I STITCHER

Podcastu możesz posłuchać w aplikacjach iTunesStitcher i większości pozostałych odtwarzających podcasty. Możesz także słuchać bezpośrednio na tej stronie (player znajdziesz u góry strony) lub pobrać na dysk swojego komputera. A jeśli wolisz Youtube, zapraszam Cię tutaj.

Poświęć proszę chwilę i podziel się swoją opinią w aplikacji iTunes i Stitcher. Udostępnij ten odcinek także innym osobom, by miały możliwość go posłuchać. Dziękuję!

A JEŚLI JESZCZE TEGO NIE WIESZ

Startuje majowa edycja kursu online “Zbuduj widoczną markę osobistą, nawet jeśli jesteś introwertykiem“. To już ostatnia chwila, by wziąć w nim udział!

kurs marka osobista