Przed Wami kolejny odcinek podcastu PositiveMind Radio oraz lista kilkunastu pomysłów na transmisje na żywo na Faceboku!

 

W dzisiejszym odcinku chcę Wam opowiedzieć o transmisjach live na Facebooku, chociaż większość informacji, które przekażę, można spokojnie wykorzystać także podczas transmisji na żywo na Instagramie.
Facebook live to transmisje na żywo, które możemy przeprowadzać – oczywiście – na Facebooku. Początkowo, w 2016 roku, Facebook udostępniał tę funkcję tylko wybranym osobom, byli to głównie dziennikarze i celebryci. Szybko jednak okazało się, że transmisje live zdobyły duże zainteresowanie i Facebook umożliwił je także pozostałym użytkownikom.

 

SŁUCHAJ NA ITUNES I STICHER

 

Od tego momentu minęło już dobrze ponad rok, jeśli więc nie zaczęliście jeszcze korzystać z tej funkcji, bo nie wiecie jak się do tego zabrać, gorąco was do tego zachęcam.
W dzisiejszym odcinku powiem o tym:
-> jak zacząć transmisje na żywo,
-> na co zwrócić uwagę,
-> jaki sprzęt jest potrzebny do transmisji n ażywo,
-> jak pokonać tremę,
-> oraz jak wykorzystać nagrany materiał wielokrotnie.

 

Podam Wam także kilkanaście propozycji na tematy transmisji na żywo. Listę z tymi tematami możecie pobrać już teraz na dole tej strony. Jeśli więc macie pustkę w głowie i nie wiecie, o czym mówić – po wysłuchaniu tego odcinka pomysłów będzie aż nadto!

 

Dołączcie do PositiveMind na Facebooku – nie umknie Wam już żadna moja transmisja na żywo 😉