To jest 18 odcinek podcastu PositiveMind Radio, w którym omawiam zagadnienia związane z budowaniem marki osobistej, wzmacnianiem swojego wizerunku i komunikacją.
Podcastu możesz słuchać na stronie positivemind.pl/podcast oraz w aplikacjach iTunes, Sticher i większości pozostałych odtwarzających podcasty.

 

Dzisiaj temat wyjątkowo pożądany, zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo mocny rozwój sieci społecznościowych i obecność biznesów online. Dzisiaj będziemy mówić o tym, jak zostać influencerem i rozpocząć współpracę z markami. Nie jak nawiązać kontakt z influencerem, ale jak samemu nim zostać i w jaki sposób rozpocząć współpracę z markami i oczywiście jak na tym zarobić. Moim gościem jest Sandra Żochowska z agencji Wizerunkowo, która koordynuje takie współprace dla swoich klientów.

 

Zapowiadając nagranie tego odcinka podcastu dostałam od Was dużo pytań w tym temacie. Mam nadzieję, że na wszystkie udało nam się odpowiedzieć. Dzisiaj, kiedy ten odcinek jest opublikowany, czyli 23 sierpnia, o godz. 20 na fanpage’u Positivemind odbędzie się także Facebook Live z Sandrą. Jeśli słuchacie tego podcastu trochę później, zapis transmisji znajdziecie także na stronie www.positivemind.pl/18.

 

Z tego odcinka podcastu dowiecie się:

 

– co zrobić, by zostać influencerem
– na co marki zwracają uwagę, wybierając influencerów do współpracy
– czy liczy się liczba fanów
– jak wyróżnić się spośród tysięcy innych kont
– jak ustalać warunki współpracy z markami
– co zrobić, gdy dopiero startujemy, ale w przyszłości chcemy zarabiać na naszej działalności blogerskiej

 

Zapraszam do wysłuchania rozmowy!

Obejrzyjcie także powtórkę transmisji, jaką przeprowadziłyśmy z Sandrą na Facebooku:

 

kurs marka osobista