Za kilka dni zaczyna się lato, wypoczynek, relaks, morze, góry, jeziora, co chcecie. Dla mnie to jest bardzo dobry czas, by odetchnąć od komputera i pomyśleć o czymś inny, nowym, a im więcej jest w tym twórczości, tym lepiej się czuję. Dlatego ciesze się, że w dzisiejszym odcinku gościem jest Kasia z blogu Worqshop, która o kreatywnym życiu wie chyba wszystko.

 

Posłuchajcie rozmowy, podczas której Kasia opowiada o swoim kreatywnym życiu, o Bullet Journal, albumach Project Life. Pytam Kasię także o to, jak poradzić sobie z niemocą twórczą. Ważnym elementem życia Kasi są media społecznościowe – jak buduje swoją społeczność i na co sobie pozwala, a czego w postach unika?

Warto wspomnieć, że właśnie teraz startuje przedsprzedaż kursu Kasi – Projekt Lato, więc wszystko, o czym Kasia opowiada w dzisiejszym odcinku, będziecie mogli wykonać krok po kroku zgodnie ze wskazówkami z jej kursu.

Kasię znajdziecie na blogu www.worqshop.pl
na Instagramie: https://www.instagram.com/worqshop/
na Youtube: worqshop
na Facebooku: Worqshop oraz w Grupie Project Life 

Podczas rozmowy Kasia wspomniała kilka stron i książek:
strona o Bullet Journal: http://bulletjournal.com/
The Creative Licence
Calm
Londyn

Jeśli spodobał Ci się ten podcast, proszę udostępnij go i oceń w aplikacji iTunes. Dzięki temu łatwiej będzie mi dotrzeć do osób, które go jeszcze nie znają. Będę wdzięczna za każde polubienie i udostępnienie. Ten odcinek znajdziesz także m.in. w aplikacji Stitcher i wszystkich popularnych aplikacjach podcastowych, na Soundcloud, na Youtube (wkrótce) oraz na stronie  positivemind.pl/14 oraz positivemind.pl/podcast, tam są dostępne także wszystkie wcześniejsze nagrania.

A jeżeli jest jakiś temat, który chętnie usłyszysz w podcaście, proszę napisz o tym w komentarzu!

Obejrzyj także nasze nagranie transmisji na żywo: