Im bardziej zagłębiam się w biznesie online, tym bardziej mi się on podoba. Dlatego z niesamowitą przyjemnością zapraszam Was do wysłuchania podcastu z Kamilą Chyłą, znaną także jako Ikimasa. Kamila prowadzi bloga dla cyfrowych nomadek, fanpage Ikimasa oraz grupę Cyfrowe Nomadki. Zajrzyjcie do każdego z tych miejsc, by poznać ją jeszcze lepiej!

Podcastu możesz posłuchać na stronie www.positivemind.pl/podcast oraz w aplikacji iTunes i Stitcher.

Z Kamilą rozmawiałam o tym, jak rozpocząć swój biznes online, na czym się skupić, czego unikać. Kamila zdradziła także swoje wpadki podczas przygotowywania pierwszego kursu online.

Niedługo (20 maja) ukaże się kolejna edycja kursu Kamili, w którym będzie uczyła, jak zaprojektować swój kurs online. Zatem jeśli myślicie o zarabianiu na kursach, ale nie wiecie, od czego zacząć, korzystajcie z wiedzy Kamili!

Spotkałyśmy się kilka tygodni temu podczas wydarzenia “Święto Kobiet z Pasją” organizowanego przez toruńskie Nowości i magazyn Miasta Kobiet. I cieszę się, że miałyśmy okazję porozmawiać, bo już za chwilę startuje mój pierwszy kurs, więc o kilka istotnych kwestii mogłam Kamilę zapytać.

Jeśli spodobał Ci się ten podcast, proszę udostępnij go i oceń w aplikacji iTunes. Dzięki temu łatwiej będzie mi dotrzeć do osób, które go jeszcze nie znają. Będę wdzięczna za każde polubienie i udostępnienie. Ten odcinek znajdziesz także na stronie  positivemind.pl/11 oraz positivemind.pl/podcast, tam są dostępne także wszystkie wcześniejsze nagrania.

A jeżeli jest jakiś temat, który chętnie usłyszysz w podcaście, proszę napisz o tym w komentarzu.

Joanna Cieślak, do usłyszenia!