Grzeczne i “niegrzeczne” dziewczyny w biznesie. Takie, które są hamowane przez wszelkiego rodzaju powinności i takie, które twardo stąpają po ziemi. O kobietach w biznesie rozmawiam z Anną Kupisz Cichosz.

Podcastu możesz posłuchać na stronie www.positivemind.pl/podcast oraz w aplikacji iTunes i Stitcher.

Anną Kupisz Cichosz. To Pomysłodawczyni inicjatywy Firma jest Kobietą, Prezes Zarządu fundacji odpowiedzialnej za jej prowadzenie, współwłaściciel oraz Dyrektor Zarządzająca Softway Ltd. – partnera projektu, Doradca Zarządu w jednej ze spółek operującej na rynku nieruchomości, negocjator, coach, trener, ekonomista i psycholog. Autorka książek „Własna Firma dla Pań”, „Moja pasja moją firmą” oraz „Mój Ci ten Biznes, czyli kobieta za sterami własnej firmy i własnego życia”. Sama określa się mianem Przedsiębiorcy. Inspiruje, wspiera oraz pomaga kobietom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie.

W dzisiejszym odcinku dowiesz się:

  • co nas ogranicza
  • jakim przekonaniom najczęściej hołdujemy, choć nie są dla nas korzystne
  • jak walczyć z chęcią “bycia lubianą”
  • jak dbać o swój interes
  • jak pewność siebie pomaga w rozwoju firmy

Anię znajdziesz tutaj:
www: softway.com.pl mojapasjamojafirma.pl/

 

FB: Firma jest kobietą
Społeczność FIrma jest kobietą

W najbliższym czasie zapraszam Cię na Facebook Live, który przeprowadzę z Anią oraz na nasze wspólne webinary. Zaglądaj tutaj regularnie, by nie przegapić żadnego wydarzenia!

Jeśli spodobał Ci się ten podcast, proszę udostępnij go i oceń w aplikacji iTunes. Dzięki temu łatwiej będzie mi dotrzeć do osób, które go jeszcze nie znają. Będę wdzięczna za każde polubienie i udostępnienie. Ten odcinek znajdziesz także na stronie  positivemind.pl/10 oraz positivemind.pl/podcast, tam są dostępne także wszystkie wcześniejsze nagrania.

A jeżeli jest jakiś temat, który chętnie usłyszysz w podcaście, proszę napisz o tym w komentarzu.

Joanna Cieślak, do usłyszenia!